CConstaterende datHaarlem
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 01 kerncijfers

gemeenteraad 1 juli 2021, gemeente HaarlemBij agendapunt: Openbaar gemaakte stukken Business Case iZoof Public Car Sharing11.196 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Niet gevonden in dit document.

KERNCIJFERS EN FINANCIËLE RATIO'S MEERJARIG (in €) 2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

-269.048

-244.086

-165.498

34.560

178.560

321.840

winstuitkering in € (> 40% solvabiliteit)

-

-

-

bestemming domein in € (> 40% solvabiliteit)

-

-

resultaat na belasting in €

-303.608

bedrijfsresultaat (EBIT) in €

2030

-80.625

1.026.032

2.696.680

3.932.378

5.405.671

7.035.141

8.645.465

10.233.431

489.600

641.520

748.800

842.400

903.600

955.440

987.840

1.018.080

-

-

-

139.108

336.044

565.741

845.401

1.133.452

-

-

-

-

139.108

336.044

565.741

845.401

1.133.452

-119.038

-64.692

-82.887

954.737

1.563.367

1.420.315

1.945.074

2.373.068

2.702.984

2.979.228

-288.567

-100.538

-43.192

-58.887

1.061.109

2.022.345

1.787.723

2.444.797

2.980.179

3.392.143

3.736.621

83.230

-979

-5.850

-18.571

914.050

1.777.513

1.114.521

1.470.612

1.460.098

1.258.608

963.595

operationele kasstroom (cashflow) in €

-236.289

-196.479

-187.630

-212.331

843.188

1.748.233

1.374.138

2.153.501

2.608.765

2.983.009

3.263.258

discounted cashflow per jaar in €

-229.504

-180.035

-162.195

-173.158

648.706

1.268.869

940.897

1.391.077

1.589.773

1.714.940

1.769.864

discounted cashflow totaal 5 jaar in €

-96.186

discounted cash flow totaal 10 jaar in €

8.579.234

Financieel eigen vermogen in € ledenkapitaal door inleg deelgenoten in €

netto kasstroom in €

solvabiliteit eigen vermogen/balanstotaal

-193,0%

-52,1%

-16,8%

-5,2%

33,4%

50,3%

57,1%

60,9%

64,0%

66,2%

67,8%

balanstotaal/vreemd vermogen (debt ratio)

193,7%

70,5%

38,5%

27,2%

11,7%

5,6%

3,5%

2,0%

1,1%

0,5%

0,2%

werkkapitaal

952

85.914

214.502

339.375

1.386.032

2.996.680

4.172.378

5.446.563

6.679.988

7.664.571

8.377.136

werkkapitaal/balanstotaal (werkkapitaalratio)

0,7%

18,3%

21,7%

22,0%

45,1%

55,9%

60,6%

61,4%

60,8%

58,7%

55,5%

100,7%

122,5%

127,8%

128,2%

182,1%

226,8%

253,6%

265,7%

274,3%

276,2%

273,6%

29,1%

liquiditeit

vlottende activa/vlottende passiva (current ratio) rentabiliteit resultaat/eigen vermogen (REV)

112,8%

48,8%

39,1%

102,8%

93,1%

58,0%

36,1%

36,0%

33,7%

31,3%

(resultaat + betaalde rente) /balanstotaal (RTV) (cashflow + rentekosten)/(rentekosten + aflossing)

-207,0%

-21,5%

-4,4%

-3,8%

31,7%

29,5%

20,8%

22,4%

22,7%

22,5%

22,6%

-1471,0%

-367,0%

-270,1%

-254,5%

1066,2%

2264,4%

1852,2%

3007,6%

3792,5%

4528,8%

5184,5%

pay-out ratio (winstuitkering/resultaat na belasting)

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

9,8%

17,3%

23,8%

31,3%

38,0%

% winstuitkering inleg deelgenoten

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

16,5%

37,2%

59,2%

85,6%

111,3%

-

-

-

-

-

-

25

56

89

128

167

winstuitkering per deelgenoot profit break-down per deelauto gemiddeld aantal deelauto's gemiddelde netto-omzet per deelauto

29

182

392

614

835

999

1.124

1.228

1.308

1.356

1.397

9.769

10.516

11.532

12.012

12.484

12.955

13.338

13.727

14.096

14.492

14.860

directe kosten per deelauto

7.164

7.343

7.527

7.715

7.908

8.105

8.308

8.516

8.729

8.947

9.171

contributie marge per deelauto

2.605

3.173

4.005

4.297

4.577

4.850

5.030

5.211

5.367

5.545

5.689

indirecte kosten per deelauto

13.258

3.827

4.170

4.432

3.331

2.843

3.453

3.229

3.095

3.047

3.016

resultaat per deelauto

-10.653

-654

-165

-135

1.144

1.565

1.263

1.585

1.815

1.994

2.133

97.190

492.921

1.329.195

2.299.622

2.352.854

2.406.086

3.334.300

3.406.471

3.478.642

3.550.813

3.622.984

2

11

30

52

52

52

72

72

72

72

72

loonkosten werkgever/fte loonkosten in % van totale omzet

41.358

43.239

43.784

44.224

45.247

46.271

46.310

47.312

48.314

49.317

50.319

34,9%

25,8%

29,4%

31,2%

22,6%

18,6%

22,2%

20,2%

18,9%

18,1%

17,5%

loonkosten per deelauto

3.410

2.708

3.395

3.747

2.819

2.408

2.966

2.775

2.661

2.620

2.594

Personeel loonkosten werkgever personeel aantal fte gemiddeld

aantal fte vrijwilligers

3

59

217

401

401

401

568

568

568

568

568

9,1%

32,6%

55,4%

65,3%

48,0%

40,1%

50,5%

46,2%

43,4%

41,9%

40,6%

48

248

447

680

891

1.040

1.170

1.255

1.327

1.372

1.414

aantal deelgenoten en gebruikers ultimo

576

2.976

5.364

8.160

10.692

12.480

14.040

15.060

15.924

16.464

16.968

aantal deelgenoten normaal (maximaal 20 uur per maand)

115

595

1.073

1.632

2.138

2.496

2.808

3.012

3.185

3.293

3.394

aantal deelgenoten extra (maximaal 35 uur per maand)

58

298

536

816

1.069

1.248

1.404

1.506

1.592

1.646

1.697

aantal deelgenoten vaak (maximaal 50 uur per maand)

58

298

536

816

1.069

1.248

1.404

1.506

1.592

1.646

1.697

aantal gebruikers bundel (maximaal 10 uur per maand)

346

1.786

3.218

4.896

6.415

7.488

8.424

9.036

9.554

9.878

10.181

aantal vervangen auto's totaal

206

1.063

1.916

2.914

3.819

4.457

5.014

5.379

5.687

5.880

6.060

% van totaal aantal auto's in de stad

0,3%

1,8%

3,2%

4,8%

6,3%

7,4%

8,3%

8,9%

9,4%

9,7%

10,0%

% fte vrijwilligers per deelauto Hoeveelheden aantal deelauto's ultimo

aantal auto's uit het straatbeeld

158

815

1.469

2.234

2.928

3.417

3.844

4.124

4.360

4.508

4.646

% van totaal aantal auto's in de stad

0,3%

1,3%

2,4%

3,7%

4,8%

5,6%

6,4%

6,8%

7,2%

7,5%

7,7%

1.853

9.575

17.257

26.253

34.399

40.151

45.170

48.452

51.232

52.969

54.591

0,4

1,9

3,5

5,3

6,9

8,0

9,0

9,7

10,2

10,6

10,9

aantal ton reductie CO2 (kooldioxide)

568,9

2.939,4

5.298,1

8.059,7

10.560,6

12.326,6

13.867,5

14.874,9

15.728,3

16.261,7

16.759,5

aantal ton reductie CO (koolmonoxide)

12,3

63,5

114,4

174,1

228,1

266,2

299,5

321,2

339,7

351,2

361,9

aantal ton reductie CH4 (methaan)

0,1

0,6

1,0

1,5

2,0

2,3

2,6

2,8

3,0

3,1

3,1

aantal ton reductie N2O (lachgas)

0,0

0,1

0,1

0,2

0,3

0,3

0,4

0,4

0,4

0,5

0,5

aantal ton reductie NOx (stikstof)

0,8

4,1

7,5

11,4

14,9

17,4

19,5

21,0

22,2

22,9

23,6

aantal ton reductie SO2 (zwaveldioxide))

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

aantal ton reductie PM10 door verbranding (fijnstof)

0,0

0,1

0,1

0,2

0,2

0,3

0,3

0,3

0,4

0,4

0,4

aantal ton reductie VOS door verbranding (vluchtige organische stoffen)

0,9

4,8

8,7

13,2

17,4

20,3

22,8

24,4

25,8

26,7

27,5

% reductie van totale emissie door auto's in de stad

0,3%

1,8%

3,2%

4,8%

6,3%

7,4%

8,3%

8,9%

9,4%

9,7%

10,0%

Leefomgeving aantal m2 bespaarde parkeervakken aantal voetbalvelden bespaarde parkeervakken Emissie

Financiële toegankelijkheid en koopkracht vrijgekomen consumptief vermogen bij vervanging stadsauto

2.343.480

12.107.978

21.823.654

33.199.295

43.500.841

50.775.393

57.122.317

61.272.229

64.787.448

66.984.461

69.035.005

particuliere kosten van vervangen stadsauto's

901.029

4.655.314

8.390.829

12.764.571

16.725.343

19.522.286

21.962.571

23.558.143

24.909.686

25.754.400

26.542.800

besparing kosten deelgenoten normaal op eigen bezit stadsauto

373.248

1.928.448

3.475.872

5.287.680

6.928.416

8.087.040

9.097.920

9.758.880

10.318.752

10.668.672

10.995.264

besparing kosten deelgenoten extra op eigen bezit stadsauto

148.608

767.808

1.383.912

2.105.280

2.758.536

3.219.840

3.622.320

3.885.480

4.108.392

4.247.712

4.377.744

besparing kosten deelgenoten vaak op eigen bezit stadsauto

117.504

607.104

1.094.256

1.664.640

2.181.168

2.545.920

2.864.160

3.072.240

3.248.496

3.358.656

3.461.472

besparing kosten gebruikers bundel op eigen bezit stadsauto

1.202.688

6.213.888

11.200.032

17.038.080

22.324.896

26.058.240

29.315.520

31.445.280

33.249.312

34.376.832

35.429.184

aantal deelgenoten met democratische inspraak in deelauto's

230

1.190

2.146

3.264

4.277

4.992

5.616

6.024

6.370

6.586

6.787

aantal deelgenoten in % aantal huishoudens

0,3%

1,5%

2,8%

4,2%

5,5%

6,4%

7,2%

7,8%

8,2%

8,5%

8,7%

aantal deelgenoten en gebruikers

576

2.976

5.364

8.160

10.692

12.480

14.040

15.060

15.924

16.464

16.968

aantal deelgenoten en gebruikers in % aantal huishoudens

0,7%

3,8%

6,9%

10,5%

13,8%

16,1%

18,1%

19,4%

20,5%

21,2%

21,9%

3

59

217

401

401

401

568

568

568

568

568

0,0%

0,1%

0,3%

0,5%

0,5%

0,5%

0,7%

0,7%

0,7%

0,7%

0,7%

2

11

30

52

52

52

72

72

72

72

72

Participatie

aantal vrijwilligers in fte aantal vrijwiligers in % aantal huishoudens aantal personeelsleden in fte

BALANS (voor bestemming resultaat) (in €) 31-12-2020

31-12-2021

31-12-2022

31-12-2023

31-12-2024

31-12-2025

31-12-2026

31-12-2027

31-12-2028

31-12-2029

31-12-2030

Activa Vaste activa materiële vaste activa

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

financiële vaste activa

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vlottende activa voorraden vorderingen en overlopende activa - handelsvorderingen - overige vorderingen en transitoria

56.149

385.986

910.458

1.486.719

2.101.610

2.609.986

3.023.980

3.398.099

3.716.853

3.961.402

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

liquide middelen Totaal activa

4.185.690 -

56.149

385.986

910.458

1.486.719

2.101.610

2.609.986

3.023.980

3.398.099

3.716.853

3.961.402

4.185.690

83.230

82.251

76.401

57.830

971.880

2.749.393

3.863.914

5.334.526

6.794.625

8.053.232

9.016.828

139.379

468.237

986.858

1.544.549

3.073.491

5.359.379

6.887.894

8.732.625

10.511.478

12.014.634

13.202.517

Passiva Eigen vermogen kapitaal deelgenoten

34.560

178.560

321.840

489.600

641.520

748.800

842.400

903.600

955.440

987.840

overige reserve

-

-303.608

-422.646

-487.338

-570.225

384.512

1.947.880

3.229.086

4.838.115

6.645.442

8.503.025

winstuitkering

-

-

-

-

-

-

-139.108

-336.044

-565.741

-845.401

-1.133.452 -1.133.452

bestemming domein resultaat boekjaar

-

-

-

-

-

-

-139.108

-336.044

-565.741

-845.401

-303.608

-119.038

-64.692

-82.887

954.737

1.563.367

1.420.315

1.945.074

2.373.068

2.702.984

totaal eigen vermogen

-269.048

-244.086

-165.498

-80.625

1.026.032

2.696.680

3.932.378

5.405.671

7.035.141

1.018.080

2.979.228 8.645.465

10.233.431

Voorzieningen - reorganisatievoorzieningen - overige voorzieningen totaal voorzieningen Langlopende schulden schulden aan kredietinstellingen schulden aan groepsmaatschappijen

270.000

330.000

380.000

420.000

360.000

300.000

240.000

180.000

120.000

60.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

totaal langlopende schulden

270.000

330.000

380.000

420.000

360.000

300.000

240.000

180.000

120.000

30.000 60.000

30.000

Kortlopende schulden en overlopende passiva - kortlopend deel aflossingen kredietinstellingen

30.000

40.000

50.000

60.000

60.000

60.000

60.000

60.000

60.000

60.000

30.000

- nog te betalen rente kredietinstellingen

15.041

18.500

21.500

24.000

21.058

18.000

15.000

12.000

9.025

6.000

3.000

- kortlopend deel aflossingen groepsmaatschappijen

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

- nog te betalen rente groepsmaatschappijen

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

- handelscrediteuren

94.743

306.856

651.114

1.034.837

1.413.128

1.716.919

1.991.038

2.218.093

2.414.324

2.561.239

2.701.503

- te betalen BTW

-3.349

6.867

22.505

39.213

59.744

77.498

89.635

102.397

113.029

121.502

128.793

- te betalen loonbelasting

1.992

10.101

27.238

47.123

48.214

49.305

68.326

69.805

71.284

72.763

74.241

-

-

-

-

85.315

440.978

352.408

487.723

598.087

683.159

754.392

- te betalen dividend

-

-

-

-

-

-

118.242

285.638

480.880

718.590

963.434

- te betalen dividendbelasting

-

-

-

-

-

-

20.866

50.407

84.861

126.810

170.018

- overige kortlopende schulden en transitoria

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

- te betalen vennootschapsbelasting

totaal kortlopende schulden en overlopende passiva Totaal passiva

-

138.427

382.323

772.356

1.205.174

1.687.458

2.362.699

2.715.516

3.286.062

3.831.490

4.350.063

4.825.381

139.379

468.237

986.858

1.544.549

3.073.491

5.359.379

6.887.894

8.871.734

10.986.631

13.055.528

15.088.812

KASSTROMEN MEERJARIG (in €)

Bedrijfsresultaat (EBIT)

2020

2021

2022

-288.567

-100.538

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

-43.192

-58.887

1.061.109

2.022.345

1.787.723

2.444.797

2.980.179

3.392.143

3.736.621

Aanpassingen voor Afschrijvingen materiële vaste activa

-

-

-

-

-

Vennootschapsbelasting

-

-

-

-

-85.315

-

-

-440.978

-

-352.408

-487.723

-598.087

-

-

-683.159

-754.392

Mutaties in operationeel werkkapitaal

52.278

-95.941

-144.439

-153.444

-132.607

166.865

-61.177

196.427

226.673

274.025

281.030

Kasstroom uit operationele activiteiten

-236.289

-196.479

-187.630

-212.331

843.188

1.748.233

1.374.138

2.153.501

2.608.765

2.983.009

3.263.258

Investeringen in materiële vaste activa

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Desinvesteringen materiële vaste activa (boekwaarde)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kasstroom uit investeringsactiviteiten

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

34.560

144.000

143.280

167.760

151.920

107.280

93.600

61.200

51.840

32.400

30.240

Winstuitkering

-

-

-

-

-

-

-139.108

-336.044

-565.741

-845.401

-1.133.452

Bestemming domein

-

-

-

-

-

-

-139.108

-336.044

-565.741

-845.401

-1.133.452

300.000

100.000

100.000

100.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-30.000

-40.000

-50.000

-60.000

-60.000

-60.000

-60.000

-60.000

-60.000

-60.000

Kapitaal deelgenoten

Opgenomen leningen o/g Aflossing leningen o/g Financiële baten en lasten Kasstroom uit financieringsactiviteiten Netto kasstroom Stand liquide middelen per 1 januari Stand liquide middelen per 31 december

-15.041

-18.500

-21.500

-24.000

-21.058

-18.000

-15.000

-12.000

-9.025

-6.000

-3.000

319.519

195.500

181.780

193.760

70.862

29.280

-259.617

-682.888

-1.148.667

-1.724.401

-2.299.663

83.230

-979

-5.850

-18.571

914.050

1.777.513

1.114.521

1.470.612

1.460.098

1.258.608

963.595

-

83.230

82.251

76.401

57.830

971.880

2.749.393

3.863.914

5.334.526

6.794.625

8.053.232

83.230

82.251

76.401

57.830

971.880

2.749.393

3.863.914

5.334.526

6.794.625

8.053.232

9.016.828

netto kasstroom (in € 1.000)

3.263 2.983 2.609 2.154 1.748 1.374 1.778

843

1.471 320 2020 -236

196 -196 2021 -1

182 -188 2022 -6

194 -212 2023 -19

2024

1.259

1.115

914 71

operationeel

1.460

29

2025

964

-260 2026

2027

2028

2029

2030

-683 -1.149

83

-1.724 -2.300

investeringen financieringen netto kasstroom

SPECIFICATIE LANGLOPENDE SCHULDEN (in € ) 2020

2021

kredietinstellingen Hoofdsom per 1 januari Opgenomen leningen in boekjaar Hoofdsom per 31 december Cumulatieve aflossingen per 1 januari Aflossingen in boekjaar Cumulatieve aflossingen per 31 december Schuld per 31 december

groepsmaatschappijen

2022

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

kredietinstellingen

totaal

2023

groepsmaatschappijen

totaal

kredietinstellingen

2024

groepsmaatschappijen

totaal

2025

kredietinstellingen

groepsmaatschappijen

2026

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

2027

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

2028

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

2029

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

2030

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

kredietinstellingen

totaal

groepsmaatschappijen

totaal

-

-

-

300.000

-

300.000

400.000

-

400.000

500.000

-

500.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

300.000

-

300.000

100.000

-

100.000

100.000

-

100.000

100.000

-

100.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

300.000

-

300.000

400.000

-

400.000

500.000

-

500.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

600.000

600.000

-

70.000

120.000

180.000

240.000

300.000

360.000

420.000

480.000

-

-

-

-

-

30.000

-

30.000

70.000

-

120.000

-

180.000

-

240.000

-

300.000

-

360.000

-

420.000

-

480.000

-

-

-

-

30.000

-

30.000

40.000

-

40.000

50.000

-

50.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

-

-

-

30.000

-

30.000

70.000

-

70.000

120.000

-

120.000

180.000

-

180.000

240.000

-

240.000

300.000

-

300.000

360.000

-

360.000

420.000

-

420.000

480.000

-

480.000

540.000

-

540.000

300.000

-

300.000

370.000

-

370.000

430.000

-

430.000

480.000

-

480.000

420.000

-

420.000

360.000

-

360.000

300.000

-

300.000

240.000

-

240.000

180.000

-

180.000

120.000

-

120.000

60.000

-

60.000

Aflossingen in komende boekjaar

30.000

-

30.000

40.000

-

40.000

50.000

-

50.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

60.000

-

60.000

30.000

-

30.000

Langlopende schuld per 31 december

270.000

-

270.000

330.000

-

330.000

380.000

-

380.000

420.000

-

420.000

360.000

-

360.000

300.000

-

300.000

240.000

-

240.000

180.000

-

180.000

120.000

-

120.000

60.000

-

60.000

30.000

-

30.000

Nog te betalen rente per 1 januari

-

-

-

15.041

-

15.041

18.500

-

18.500

21.500

-

21.500

24.000

-

24.000

21.058

-

21.058

18.000

-

18.000

15.000

-

15.000

12.000

-

12.000

9.025

-

9.025

6.000

-

6.000

15.041

-

15.041

18.500

-

18.500

21.500

-

21.500

24.000

-

24.000

21.058

-

21.058

18.000

-

18.000

15.000

-

15.000

12.000

-

12.000

9.025

-

9.025

6.000

-

6.000

3.000

-

3.000

-

-

-

15.041

-

15.041

18.500

-

18.500

21.500

-

21.500

24.000

-

24.000

21.058

-

21.058

18.000

-

18.000

15.000

-

15.000

12.000

-

12.000

9.025

-

9.025

6.000

-

6.000

15.041

-

15.041

18.500

-

18.500

21.500

-

21.500

24.000

-

24.000

21.058

-

21.058

18.000

-

18.000

15.000

-

15.000

12.000

-

12.000

9.025

-

9.025

6.000

-

6.000

3.000

-

3.000

Rentelast boekjaar Betaalde rente in boekjaar Nog te betalen rente per 31 december

WINST- EN VERLIESREKENING MEERJARIG (in €) 2020

Netto-omzet

2021

totaal

in % omzet

totaal

2022 in % omzet

totaal

2023 totaal

in % omzet

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet

totaal

in % omzet 100,0%

278.423

100,0%

1.913.982

100,0%

4.514.666

100,0%

7.372.160

100,0%

10.421.209

100,0%

12.942.079

100,0%

14.994.941

100,0%

16.850.076

100,0%

18.430.678

100,0%

19.643.316

100,0%

20.755.485

Kosten uitbesteed werk en andere externe kosten

35.800

12,9%

126.998

6,6%

262.236

5,8%

412.395

5,6%

569.071

5,5%

694.798

5,4%

799.319

5,3%

892.941

5,3%

973.748

5,3%

1.034.059

5,3%

1.091.592

5,3%

Personeelskosten

97.190

34,9%

492.921

25,8%

1.329.195

29,4%

2.299.622

31,2%

2.352.854

22,6%

2.406.086

18,6%

3.334.300

22,2%

3.406.471

20,2%

3.478.642

18,9%

3.550.813

18,1%

3.622.984

17,5%

Afschrijvingen op materiële vaste activa Overige bedrijfskosten

-

0,0%

434.000

155,9%

1.394.602

-

72,9%

2.966.426

65,7%

4.719.029

64,0%

6.438.175

61,8%

7.818.850

60,4%

9.073.599

60,5%

10.105.868

60,0%

10.998.109

59,7%

11.666.301

59,4%

12.304.288

59,3%

0,0%

-

-

0,0%

-

0,0%

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

-

0,0%

-

0,0%

0,0%

Som van de bedrijfslasten

566.990

203,6%

2.014.520

105,3%

4.557.857

101,0%

7.431.047

100,8%

9.360.100

89,8%

10.919.735

84,4%

13.207.218

88,1%

14.405.279

85,5%

15.450.499

83,8%

16.251.173

82,7%

17.018.865

82,0%

Bedrijfsresultaat

-288.567

-103,6%

-100.538

-5,3%

-43.192

-1,0%

-58.887

-0,8%

1.061.109

10,2%

2.022.345

15,6%

1.787.723

11,9%

2.444.797

14,5%

2.980.179

16,2%

3.392.143

17,3%

3.736.621

18,0%

-15.041

-5,4%

-18.500

-1,0%

-21.500

-0,5%

-24.000

-0,3%

-21.058

-0,2%

-18.000

-0,1%

-15.000

-0,1%

-12.000

-0,1%

-9.025

0,0%

-6.000

0,0%

-3.000

0,0%

-303.608

-109,0%

-119.038

-6,2%

-64.692

-1,4%

-82.887

-1,1%

1.040.052

10,0%

2.004.345

15,5%

1.772.723

11,8%

2.432.797

14,4%

2.971.154

16,1%

3.386.143

17,2%

3.733.621

18,0%

Financiële baten en lasten Resultaat voor belasting Vennootschapsbelasting

-

Resultaat na belasting

0,0%

-303.608

-109,0%

-119.038

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-85.315

-0,8%

-440.978

-3,4%

-352.408

-2,4%

-487.723

-2,9%

-598.087

-3,2%

-683.159

-3,5%

-754.392

-3,6%

-6,2%

-64.692

-1,4%

-82.887

-1,1%

954.737

9,2%

1.563.367

12,1%

1.420.315

9,5%

1.945.074

11,5%

2.373.068

12,9%

2.702.984

13,8%

2.979.228

14,4%

resultaat na belasting (in € 1.000)

2.703

2.979

2.373 1.945 1.563

1.420

955

-304 2020

-119

-65

-83

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

SPECIFICATIE VAN DE NETTO-OMZET MEERJARIG (in € ) 2020 totaal

Netto-omzet aandeelhoudende gemeenten

2021

2022

in % totaal

2023

in % totaal

2024

in % totaal

2025

in % totaal

2026

in % totaal

in % totaal

2027 in % totaal

2028 in % totaal

2029 in % totaal

2030 in % totaal

in % totaal

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

278.423

100,0%

1.913.982

100,0%

4.514.666

100,0%

7.372.160

100,0%

10.421.209

100,0%

12.942.079

100,0%

14.994.941

100,0%

16.850.076

100,0%

18.430.678

100,0%

19.643.316

100,0%

20.755.485

100,0%

Opbrengst deelauto's

278.423

100,0%

1.913.982

100,0%

4.514.666

100,0%

7.372.160

100,0%

10.421.209

100,0%

12.942.079

100,0%

14.994.941

100,0%

16.850.076

100,0%

18.430.678

100,0%

19.643.316

100,0%

20.755.485

100,0%

Som van de netto-omzet

278.423

100,0%

1.913.982

100,0%

4.514.666

100,0%

7.372.160

100,0%

10.421.209

100,0%

12.942.079

100,0%

14.994.941

100,0%

16.850.076

100,0%

18.430.678

100,0%

19.643.316

100,0%

20.755.485

100,0%

geen Netto-omzet groepmaatschappijen (IC) geen Netto-omzet derden

0,0%

ontwikkeling netto-omzet meerjarig (in € 1.000)

25.000

20.755 19.643

20.000

18.431 16.850 14.995

15.000

12.942 10.421 10.000

7.372

4.515

5.000

1.914

-

-

2020

278

-

2021

-

2022

-

2023

-

2024

aandeelhoudende gemeenten

-

-

-

2025

groepsmaatschappijen

2026

derden

-

2027

-

2028

-

2029

-

2030

SPECIFICATIE VAN DE BEDRIJFSLASTEN MEERJARIG (in € ) 2020 totaal

Kosten uitbesteed werk en andere externe kosten

2021

2022

in % totaal

in % totaal

2023

2024

in % totaal

in % totaal

2025 in % totaal

2026 in % totaal

2027 in % totaal

2028 in % totaal

2029 in % totaal

35.800

6,3%

126.998

6,3%

262.236

5,8%

412.395

5,5%

569.071

6,1%

694.798

6,4%

799.319

6,1%

892.941

6,2%

973.748

6,3%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Ingehuurd personeel van derden

13.200

2,3%

13.530

0,7%

13.868

0,3%

14.215

0,2%

14.570

0,2%

14.935

0,1%

15.308

0,1%

15.691

0,1%

16.083

Uitbesteed werk

22.600

4,0%

113.468

5,6%

248.368

5,4%

398.180

5,4%

554.500

5,9%

679.863

6,2%

784.011

5,9%

877.250

6,1%

957.665

Personeelskosten

97.190

17,1%

492.921

24,5%

1.329.195

29,2%

2.299.622

30,9%

2.352.854

25,1%

2.406.086

22,0%

3.334.300

25,2%

3.406.471

23,6%

Salarissen

79.664

14,1%

404.033

20,1%

1.089.504

23,9%

1.884.936

25,4%

1.928.569

20,6%

1.972.202

18,1%

2.733.033

20,7%

2.792.190

Sociale lasten

12.746

2,2%

64.645

3,2%

174.321

3,8%

301.590

4,1%

308.571

3,3%

315.552

2,9%

437.285

3,3%

446.750

Pensioenlasten

4.780

0,8%

24.242

1,2%

65.370

1,4%

113.096

1,5%

115.714

1,2%

118.332

1,1%

163.982

1,2%

Gedetacheerd aan derden

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

Gedetacheerd aan groepsmaatschappijen (IC)

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Gedetacheerd door groepsmaatschappijen (IC)

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Verwerkingskosten

Afschrijvingen op materiële vaste activa

0,0%

Overige bedrijfskosten

434.000

76,5%

0,0%

1.394.602

69,2%

0,0%

2.966.426

65,1%

0,0%

4.719.029

63,5%

0,0%

6.438.175

7.818.850

6,4% 0,0%

0,1%

16.485

6,2%

1.017.574

3.478.642

22,5%

19,4%

2.851.346

3,1%

456.215

167.531

1,2%

0,0%

-

-

0,0%

-

0,0%

9.073.599

1.091.592

6,4% 0,0%

0,1%

16.897

0,1%

6,3%

1.074.695

6,3%

3.550.813

21,8%

3.622.984

21,3%

18,5%

2.910.503

17,9%

2.969.659

17,4%

3,0%

465.680

2,9%

475.145

2,8%

171.081

1,1%

174.630

1,1%

178.180

1,0%

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

0,0%

10.105.868

68,7%

in % totaal

-

0,0%

71,6%

1.034.059 -

0,0%

68,8%

2030 in % totaal

0,0%

10.998.109

70,2%

71,2%

0,0%

11.666.301

71,8%

0,0%

12.304.288

72,3%

Materiaal en gebruiksgoederen

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Advies- en accountantskosten

132.420

23,4%

30.566

1,5%

31.330

0,7%

32.113

0,4%

32.916

0,4%

33.739

0,3%

34.582

0,3%

35.447

0,2%

36.333

0,2%

37.241

0,2%

38.172

0,2%

Transportkosten

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Reparatie, klein onderhoud en schade

504

0,1%

517

0,0%

530

0,0%

543

0,0%

556

0,0%

570

0,0%

584

0,0%

599

0,0%

614

0,0%

629

0,0%

645

0,0%

Personele vergoedingen en kosten

600

0,1%

615

0,0%

630

0,0%

646

0,0%

662

0,0%

679

0,0%

696

0,0%

713

0,0%

731

0,0%

749

0,0%

768

0,0%

187.074

33,0%

1.224.514

60,8%

2.699.902

59,2%

4.338.421

58,4%

6.048.121

64,6%

7.419.137

67,9%

8.558.047

64,8%

9.577.610

66,5%

10.456.858

67,7%

11.111.761

68,4%

11.736.157

69,0%

Huren en operational lease Gas, water en elektra

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Verzekeringen

3.771

0,7%

10.313

0,5%

24.078

0,5%

40.044

0,5%

40.975

0,4%

41.908

0,4%

57.186

0,4%

58.433

0,4%

59.681

0,4%

60.930

0,4%

62.181

0,4%

Informatie- en communicatietechnologie

39.296

6,9%

28.249

1,4%

48.076

1,1%

71.652

1,0%

73.443

0,8%

75.279

0,7%

99.427

0,8%

101.913

0,7%

104.461

0,7%

107.072

0,7%

109.749

0,6%

Schoonmaak onderhoud

411

0,1%

2.045

0,1%

5.582

0,1%

9.800

0,1%

10.045

0,1%

10.296

0,1%

14.612

0,1%

14.977

0,1%

15.352

0,1%

15.736

0,1%

16.129

0,1%

Belastingen en heffingen

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Contributies en abonnementen

780

0,1%

800

0,0%

819

0,0%

840

0,0%

861

0,0%

882

0,0%

905

0,0%

927

0,0%

950

0,0%

974

0,0%

998

0,0%

Promotie, drukwerk en representatie

53.924

9,5%

55.272

2,7%

56.654

1,2%

58.070

0,8%

59.522

0,6%

61.010

0,6%

62.535

0,5%

64.099

0,4%

65.701

0,4%

67.344

0,4%

69.027

0,4%

Beveiliging

2.400

0,4%

2.460

0,1%

2.522

0,1%

2.585

0,0%

2.649

0,0%

2.715

0,0%

2.783

0,0%

2.853

0,0%

2.924

0,0%

2.997

0,0%

3.072

0,0%

Dotatie en onttrekkingen voorzieningen

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Opleidingen, bijscholing en teambuilding

1.880

0,3%

9.348

0,5%

25.516

0,6%

44.799

0,6%

45.919

0,5%

47.067

0,4%

66.798

0,5%

68.468

0,5%

70.180

0,5%

71.935

0,4%

73.733

0,4%

Overige algemene beheerskosten

6.204

1,1%

6.359

0,3%

6.518

0,1%

6.681

0,1%

6.848

0,1%

7.019

0,1%

7.195

0,1%

7.375

0,1%

7.559

0,0%

7.748

0,0%

7.942

0,0%

Doorberekende huisvestingskosten Spaarnelanden nv (IC)

2.385

0,4%

11.860

0,6%

32.374

0,7%

56.838

0,8%

58.259

0,6%

59.716

0,5%

84.750

0,6%

86.869

0,6%

89.041

0,6%

91.267

0,6%

93.549

0,5%

Doorberekende kosten Directie, SRM en bedrijfsvoering (IC)

2.350

0,4%

11.685

0,6%

31.895

0,7%

55.998

0,8%

57.398

0,6%

58.833

0,5%

83.498

0,6%

85.585

0,6%

87.725

0,6%

89.918

0,6%

92.166

0,5%

Doorberekende kosten Klantbeheer (IC)

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

Doorberekend aan groepsmaatschappijen (IC)

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

566.990

100,0%

Som van de bedrijfslasten

2.014.520

100,0%

4.557.857

100,0%

7.431.047

100,0%

9.360.100

100,0%

10.919.735

13.207.218

100,0%

14.405.279

100,0%

15.450.499

100,0%

100,0%

16.251.173

100,0%

0,0%

17.018.865

100,0%

ontwikkeling bedrijfslasten meerjarig (in € 1.000)

14.000

12.304 11.666

12.000

10.998 10.106 10.000

9.074 7.819

8.000

6.438 6.000

4.719 4.000

1.395 36

-

97

-

2020

434

127

493

-

2021

2.406

2.353

2.300 2.000

1.329 262

2022

412

3.623

3.551

3.479

3.406

3.334

2.966

1.092

1.034

974

893

799

695

569 -

-

-

-

-

-

-

-

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

Kosten uitbesteed werk en andere externe kosten

Personeelskosten

Afschrijvingen op materiële vaste activa

Overige bedrijfskosten

SPECIFICATIE VAN DE FINANCIËLE BATEN EN LASTEN MEERJARIG (in € ) 2020

Rentebaten en soortgelijke opbrengsten (a)

2021

totaal

in % totaal

2022

2023

in % totaal

2025

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

Rentebaten van depositorekeningen

-

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

Rentebaten van leningen u/g

-

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

Rentebaten leningen u/g groepsmaatschappijen (IC)

-

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

0,0%

Rentelasten en bankkosten van zakelijke rekeningen

-

Rentelasten van leningen o/g kredietinstellingen

15.041

Rentelasten leningen o/g groepsmaatschappijen (IC) Saldo van financiële baten en lasten (a-b)

-100,0%

18.500

-100,0%

18.500

-100,0%

0,0% -100,0%

21.500

-100,0%

21.500

-100,0%

0,0%

24.000

-100,0%

24.000

-100,0%

0,0%

21.058

-100,0%

21.058

-100,0%

0,0%

18.000

-100,0%

18.000

-100,0%

0,0%

15.000

-100,0%

15.000

-100,0%

0,0%

0,0%

12.000

-100,0%

12.000

-100,0%

0,0%

0,0%

9.025

-100,0%

9.025

-100,0%

0,0%

-

in % totaal

0,0%

0,0%

-

2030 in % totaal

0,0%

0,0%

-

2029 in % totaal

0,0%

0,0%

-

2028 in % totaal

0,0%

0,0%

-

2027 in % totaal

0,0%

15.041

-

2026 in % totaal

-

0,0%

-

in % totaal

-

0,0%

-

2024 in % totaal

Rentebaten van spaarrekeningen

Rentelasten en soorgelijke kosten (b)

-

in % totaal

6.000

-100,0%

6.000

-100,0%

0,0%

-

0,0%

0,0%

0,0%

3.000

-100,0%

3.000

-100,0%

0,0%

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-

0,0%

-15.041

100,0%

-18.500

100,0%

-21.500

100,0%

-24.000

100,0%

-21.058

100,0%

-18.000

100,0%

-15.000

100,0%

-12.000

100,0%

-9.025

100,0%

-6.000

100,0%

-3.000

100,0%

ontwikkeling saldo financiële baten en lasten meerjarig (in € 1.000)

-

-

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

-3.000

-5.000

-6.000 -9.025

-10.000

-12.000 -15.000

-15.000

-15.041

-20.000

-18.000

-18.500 -21.058

-21.500 -25.000

2030

-24.000

-30.000

Rentebaten en soortgelijke opbrengsten

Rentelasten en soorgelijke kosten

SPECIFICATIE VAN DE VENNOOTSCHAPSBELASTING MEERJARIG (in € ) 2019

2020

prognose

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

totaal

Resultaat voor belastingen

-

-303.608

-119.038

-64.692

-82.887

Investeringsaftrek

-

-

-

-

-

1.040.052 -

2.004.345 -

1.772.723 -

2.432.797 -

2.971.154 -

3.386.143 -

3.733.621 -

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kleinschaligheidsaftrek Milieu-investeringsaftrek Energie-investeringsaftrek Niet aftrekbare kosten Representatiekosten (25%) Representatiekosten (100%) Relatiegeschenken (25%) Relatiegeschenken (100%) Earningsstrippingregeling (rente > 30% winst) Giften boven drempel Niet aftrekbare kosten

-

Compensabel verlies Belastbaar resultaat Vennootschapsbelasting

tarief

-

-303.608

-422.646

-487.338

-570.225

-

-

-

-

-

-

-303.608

-422.646

-487.338

-570.225

-

-

-

-

-

-303.608

-422.646

-487.338

-570.225

469.827

tarief

tarief

tarief

tarief

tarief

2.004.345 tarief

1.772.723 tarief

2.432.797 tarief

2.971.154 tarief

-

3.386.143 tarief

3.733.621 tarief

€ 0-200.000

19,0%

-

17,5%

-

15,0%

-

15,0%

-

15,0%

-

15,0%

30.000

17,5%

35.000

15,0%

30.000

15,0%

30.000

15,0%

30.000

15,0%

30.000

15,0%

30.000

> € 200.000

25,0%

-

22,5%

-

20,5%

-

20,5%

-

20,5%

-

20,5%

55.315

22,5%

405.978

20,5%

322.408

20,5%

457.723

20,5%

568.087

20,5%

653.159

20,5%

724.392

Lasten vennootschapsbelasting

-

-

-

-

-

85.315

440.978

352.408

487.723

598.087

683.159

754.392

SPECIFICATIE FUNCTIES, FTE EN SALARISSEN (in € ) omschrijving functie

afdeling

uitrolmoment

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

stijging totaal

Management CEO niveau

management en overhead

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase I

-

37.254

75.984

77.828

79.672

81.516

83.361

85.205

87.049

88.893

90.738

92.582

Medewerker administratie

management en overhead

fase I

-

1.242

2.533

2.594

2.656

2.717

2.779

2.840

2.902

2.963

3.025

3.086

Medewerker facturatie

sales management

fase I

-

2.980

6.079

6.226

6.374

6.521

6.669

6.816

6.964

7.111

7.259

7.407

Medewerker communicatie

sales management

fase I

-

1.739

3.546

3.632

3.718

3.804

3.890

3.976

4.062

4.148

4.234

4.320

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase I

-

2.484

5.066

5.189

5.311

5.434

5.557

5.680

5.803

5.926

6.049

6.172

Medewerker service

operatie

fase I

-

12.418

25.328

25.943

26.557

27.172

27.787

28.402

29.016

29.631

30.246

30.861

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase I

-

18.627

37.992

38.914

39.836

40.758

41.680

42.602

43.525

44.447

45.369

46.291

Medewerker infra

operatie

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker techniek en data

operatie

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker fleet

operatie

fase I

-

1.391

2.837

2.906

2.974

3.043

3.112

3.181

3.250

3.319

3.388

3.456

Medewerker centrale

operatie

fase I

-

1.391

2.837

2.906

2.974

3.043

3.112

3.181

3.250

3.319

3.388

3.456

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase I

-

70

142

145

149

152

156

159

162

166

169

173

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase I

-

70

142

145

149

152

156

159

162

166

169

173

Management CEO niveau

management en overhead

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker administratie

management en overhead

fase II

-

-

2.533

2.377

2.656

2.717

2.779

2.840

2.902

2.963

3.025

3.086

Medewerker facturatie

sales management

fase II

-

-

3.039

2.852

3.187

3.261

3.334

3.408

3.482

3.556

3.630

3.703

Medewerker communicatie

sales management

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase II

-

-

5.066

4.754

5.311

5.434

5.557

5.680

5.803

5.926

6.049

6.172

Medewerker service

operatie

fase II

-

-

12.664

11.885

13.279

13.586

13.893

14.201

14.508

14.816

15.123

15.430

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker infra

operatie

fase II

-

-

7.092

6.656

7.436

7.608

7.780

7.952

8.125

8.297

8.469

8.641

Medewerker techniek en data

operatie

fase II

-

-

3.546

3.328

3.718

3.804

3.890

3.976

4.062

4.148

4.234

4.320

Medewerker fleet

operatie

fase II

-

-

5.673

5.325

5.949

6.087

6.224

6.362

6.500

6.637

6.775

6.913

Medewerker centrale

operatie

fase II

-

-

5.673

5.325

5.949

6.087

6.224

6.362

6.500

6.637

6.775

6.913

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

426

399

446

456

467

477

487

498

508

518

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

142

133

149

152

156

159

162

166

169

173

Management CEO niveau

management en overhead

fase III

-

-

50.902

95.082

106.230

108.689

111.148

113.607

116.066

118.525

120.984

123.443

Management

management en overhead

fase III

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker administratie

management en overhead

fase III

-

-

10.180

19.016

21.246

21.738

22.230

22.721

23.213

23.705

24.197

24.689

Medewerker facturatie

sales management

fase III

-

-

10.689

19.967

22.308

22.825

23.341

23.857

24.374

24.890

25.407

25.923

Medewerker communicatie

sales management

fase III

-

-

8.908

16.639

18.590

19.020

19.451

19.881

20.311

20.742

21.172

21.602

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase III

-

-

20.361

38.033

42.492

43.475

44.459

45.443

46.426

47.410

48.393

49.377

Medewerker service

operatie

fase III

-

-

31.814

59.426

66.393

67.930

69.467

71.004

72.541

74.078

75.615

77.152

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase III

-

-

19.088

35.656

39.836

40.758

41.680

42.602

43.525

44.447

45.369

46.291

Medewerker infra

operatie

fase III

-

-

14.252

26.623

29.744

30.433

31.121

31.810

32.498

33.187

33.875

34.564

Medewerker techniek en data

operatie

fase III

-

-

7.126

13.311

14.872

15.216

15.561

15.905

16.249

16.593

16.938

17.282

Medewerker fleet

operatie

fase III

-

-

9.977

18.636

20.821

21.303

21.785

22.267

22.749

23.231

23.713

24.195

Medewerker centrale

operatie

fase III

-

-

9.977

18.636

20.821

21.303

21.785

22.267

22.749

23.231

23.713

24.195

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

1.140

2.130

2.380

2.435

2.490

2.545

2.600

2.655

2.710

2.765

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

1.283

2.396

2.677

2.739

2.801

2.863

2.925

2.987

3.049

3.111

Management CEO niveau

management en overhead

fase IV

-

-

-

43.443

106.230

108.689

111.148

113.607

116.066

118.525

120.984

123.443

Management

management en overhead

fase IV

-

-

-

32.582

79.672

81.516

83.361

85.205

87.049

88.893

90.738

92.582

Medewerker administratie

management en overhead

fase IV

-

-

-

54.303

132.787

135.861

138.934

142.008

145.082

148.156

151.230

154.303

Medewerker facturatie

sales management

fase IV

-

-

-

39.098

95.607

97.820

100.033

102.246

104.459

106.672

108.885

111.098

Medewerker communicatie

sales management

fase IV

-

-

-

36.492

89.233

91.298

93.364

95.430

97.495

99.561

101.626

103.692

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase IV

-

-

-

65.164

159.344

163.033

166.721

170.410

174.098

177.787

181.475

185.164

Medewerker service

operatie

fase IV

-

-

-

65.164

159.344

163.033

166.721

170.410

174.098

177.787

181.475

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase IV

-

-

-

32.582

79.672

81.516

83.361

85.205

87.049

88.893

90.738

185.164 92.582

Medewerker infra

operatie

fase IV

-

-

-

45.615

111.541

114.123

116.705

119.287

121.869

124.451

127.033

129.615

Medewerker techniek en data

operatie

fase IV

-

-

-

22.807

55.770

57.061

58.352

59.643

60.934

62.225

63.516

64.807

Medewerker fleet

operatie

fase IV

-

-

-

36.492

89.233

91.298

93.364

95.430

97.495

99.561

101.626

103.692

Medewerker centrale

operatie

fase IV

-

-

-

36.492

89.233

91.298

93.364

95.430

97.495

99.561

101.626

103.692

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

1.825

4.462

4.565

4.668

4.771

4.875

4.978

5.081

5.185

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

2.433

5.949

6.087

6.224

6.362

6.500

6.637

6.775

6.913

Management CEO niveau

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

68.164

69.639

71.115

72.590

74.066

Medewerker administratie

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

68.164

69.639

71.115

72.590

74.066

Medewerker facturatie

sales management

fase V

-

-

-

-

-

-

-

54.531

55.711

56.892

58.072

59.252

Medewerker communicatie

sales management

fase V

-

-

-

-

-

-

-

47.715

48.748

49.780

50.813

51.846

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

90.885

92.852

94.820

96.787

98.754

Medewerker service

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

113.607

116.066

118.525

120.984

123.443

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

68.164

69.639

71.115

72.590

74.066

Medewerker infra

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

63.620

64.997

66.374

67.751

69.128

Medewerker techniek en data

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

31.810

32.498

33.187

33.875

34.564

Medewerker fleet

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

50.896

51.997

53.099

54.201

55.302

Medewerker centrale

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

50.896

51.997

53.099

54.201

55.302

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

3.976

4.062

4.148

4.234

4.320

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

4.771

4.875

4.978

5.081

5.185

-

79.664

404.033

1.089.504

1.884.936

1.928.569

1.972.202

2.733.033

2.792.190

2.851.346

2.910.503

2.969.659

Management

management en overhead

37.254

75.984

110.410

159.344

163.033

166.721

238.574

243.738

248.902

254.066

259.230

Management CEO niveau

management en overhead

-

50.902

138.525

212.459

217.377

222.295

227.213

232.131

237.049

241.967

246.885

Medewerker administratie

management en overhead

1.242

15.246

78.291

159.344

163.033

166.721

238.574

243.738

248.902

254.066

259.230

Medewerker facturatie

2.980

19.807

68.144

127.475

130.426

133.377

190.859

194.990

199.121

203.252

207.384

Medewerker communicatie

management en overhead sales management

1.739

12.454

56.763

111.541

114.123

116.705

167.002

170.616

174.231

177.846

181.461

Medewerker marktontwikkeling

sales management

2.484

30.492

113.139

212.459

217.377

222.295

318.098

324.984

331.869

338.754

345.639

Medewerker service

operatie

12.418

69.805

162.418

265.574

271.721

277.869

397.623

406.230

414.836

423.443

432.049

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

18.627

57.080

107.152

159.344

163.033

166.721

238.574

243.738

248.902

254.066

259.230

Medewerker infra

operatie

-

21.344

78.893

148.721

152.164

155.607

222.669

227.489

232.308

237.128

241.948

Medewerker fleet

operatie

1.391

18.487

63.358

118.977

121.731

124.485

178.135

181.991

185.847

189.702

193.558

Medewerker centrale

operatie

1.391

18.487

63.358

118.977

121.731

124.485

178.135

181.991

185.847

189.702

193.558

Medewerker techniek en data

operatie

-

10.672

39.447

74.361

76.082

77.803

111.334

113.744

116.154

118.564

120.974

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

70

1.708

4.499

7.436

7.608

7.780

11.929

12.187

12.445

12.703

12.961

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

70

1.566

5.107

8.923

9.130

9.336

14.314

14.624

14.934

15.244

15.554

79.664

404.033

1.089.504

1.884.936

1.928.569

1.972.202

2.733.033

2.792.190

2.851.346

2.910.503

2.969.659

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

totaal

fte gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

SPECIFICATIE FUNCTIES EN FTE

omschrijving functie

afdeling

Management CEO niveau

management en overhead

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase I

-

0,8

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

Medewerker administratie

management en overhead

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker facturatie

sales management

fase I

-

0,1

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

Medewerker communicatie

sales management

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker service

operatie

fase I

-

0,5

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase I

-

0,8

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

Medewerker infra

operatie

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker techniek en data

operatie

fase I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SPECIFICATIE FUNCTIES EN FTE

omschrijving functie

afdeling

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

totaal

fte gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

Medewerker fleet

operatie

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker centrale

operatie

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase I

-

2,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase I

-

0,5

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase I

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Management CEO niveau

management en overhead

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker administratie

management en overhead

fase II

-

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker facturatie

sales management

fase II

-

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker communicatie

sales management

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase II

-

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker service

operatie

fase II

-

-

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase II

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker infra

operatie

fase II

-

-

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

Medewerker techniek en data

operatie

fase II

-

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Medewerker fleet

operatie

fase II

-

-

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

Medewerker centrale

operatie

fase II

-

-

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

0,2

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

11,0

10,1

11,0

11,0

11,0

11,0

11,0

11,0

11,0

11,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

3,0

2,8

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

0,3

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase II

-

-

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

0,1

Management CEO niveau

management en overhead

fase III

-

-

0,5

0,9

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Management

management en overhead

fase III

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Medewerker administratie

management en overhead

fase III

-

-

0,4

0,7

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

Medewerker facturatie

sales management

fase III

-

-

0,4

0,6

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

Medewerker communicatie

sales management

fase III

-

-

0,3

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase III

-

-

0,4

0,7

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

Medewerker service

operatie

fase III

-

-

1,3

2,3

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase III

-

-

0,8

1,4

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

Medewerker infra

operatie

fase III

-

-

0,4

0,7

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

Medewerker techniek en data

operatie

fase III

-

-

0,2

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

Medewerker fleet

operatie

fase III

-

-

0,4

0,6

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

Medewerker centrale

operatie

fase III

-

-

0,4

0,6

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

0,7

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

30,0

55,0

60,0

60,0

60,0

60,0

60,0

60,0

60,0

60,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

8,0

14,7

16,0

16,0

16,0

16,0

16,0

16,0

16,0

16,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

0,8

1,5

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase III

-

-

0,9

1,7

1,8

1,8

1,8

1,8

1,8

1,8

1,8

1,8

Management CEO niveau

management en overhead

fase IV

-

-

-

0,4

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Management

management en overhead

fase IV

-

-

-

0,6

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

Medewerker administratie

management en overhead

fase IV

-

-

-

2,1

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Medewerker facturatie

sales management

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Medewerker communicatie

sales management

fase IV

-

-

-

1,0

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Medewerker service

operatie

fase IV

-

-

-

2,5

6,0

6,0

6,0

6,0

6,0

6,0

6,0

6,0

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Medewerker infra

operatie

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Medewerker techniek en data

operatie

fase IV

-

-

-

0,6

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

1,5

Medewerker fleet

operatie

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Medewerker centrale

operatie

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

93,8

225,0

225,0

225,0

225,0

225,0

225,0

225,0

225,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

29,2

70,0

70,0

70,0

70,0

70,0

70,0

70,0

70,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

1,3

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase IV

-

-

-

1,7

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

Management CEO niveau

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Management

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,2

1,2

1,2

1,2

1,2

Medewerker administratie

management en overhead

fase V

-

-

-

-

-

-

-

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

Medewerker facturatie

sales management

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

SPECIFICATIE FUNCTIES EN FTE

omschrijving functie

afdeling

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

totaal

fte gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

gemiddeld

Medewerker communicatie

sales management

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,2

1,2

1,2

1,2

1,2

Medewerker marktontwikkeling

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

Medewerker service

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

2,4

2,4

2,4

2,4

2,4

Medewerker infra

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

Medewerker techniek en data

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

0,8

0,8

0,8

0,8

0,8

Medewerker fleet

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

Medewerker centrale

operatie

fase V

-

-

-

-

-

-

-

1,6

1,6

1,6

1,6

1,6

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

124,0

124,0

124,0

124,0

124,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

37,0

37,0

37,0

37,0

37,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

fase V

-

-

-

-

-

-

-

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

-

5,0

70,7

247,4

453,0

453,0

453,0

639,5

639,5

639,5

639,5

639,5

Management

management en overhead

0,8

1,5

2,1

3,0

3,0

3,0

4,2

4,2

4,2

4,2

4,2

Management CEO niveau

management en overhead

-

0,5

1,3

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Medewerker administratie

management en overhead

0,1

0,6

3,0

6,0

6,0

6,0

8,4

8,4

8,4

8,4

8,4

Medewerker facturatie

0,1

0,7

2,2

4,0

4,0

4,0

5,6

5,6

5,6

5,6

5,6

Medewerker communicatie

management en overhead sales management

0,1

0,4

1,6

3,0

3,0

3,0

4,2

4,2

4,2

4,2

4,2

Medewerker marktontwikkeling

sales management

0,1

0,6

2,2

4,0

4,0

4,0

5,6

5,6

5,6

5,6

5,6

Medewerker service

operatie

0,5

2,8

6,3

10,0

10,0

10,0

14,0

14,0

14,0

14,0

14,0

Medewerker service buiten kantoortijd

operatie

0,8

2,3

4,1

6,0

6,0

6,0

8,4

8,4

8,4

8,4

8,4

Medewerker infra

operatie

-

0,6

2,2

4,0

4,0

4,0

5,6

5,6

5,6

5,6

5,6

Medewerker fleet

operatie

0,1

0,7

2,2

4,0

4,0

4,0

5,6

5,6

5,6

5,6

5,6

Medewerker centrale

operatie

0,1

0,7

2,2

4,0

4,0

4,0

5,6

5,6

5,6

5,6

5,6

Medewerker techniek en data

operatie

-

0,3

1,1

2,0

2,0

2,0

2,8

2,8

2,8

2,8

2,8

Automaatjes (30 per 100 auto's)

operatie vrijwilligers

2,0

45,0

162,8

300,0

300,0

300,0

424,0

424,0

424,0

424,0

424,0

Coördinatie automaatjes (9 per 30 automaatjes)

operatie vrijwilligers

0,5

12,0

47,6

90,0

90,0

90,0

127,0

127,0

127,0

127,0

127,0

Vrijwilligers ambassadeurs

operatie vrijwilligers

0,1

1,2

3,1

5,0

5,0

5,0

7,5

7,5

7,5

7,5

7,5

Vrijwilligers communicatie

operatie vrijwilligers

0,1

1,1

3,5

6,0

6,0

6,0

9,0

9,0

9,0

9,0

9,0

5,0

70,7

247,4

453,0

453,0

453,0

639,5

639,5

639,5

639,5

639,5

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12268012/1